• BİZE YAZIN
  • info@bismakmakina.com.tr
  • TEL:
  • +90 338 224 11 74

Üretim Kapasitemiz

Üretim Kapasitemiz

Üretim Kapasitemiz

Bismak Vural Makina, atıştırmalık ürün üretimi alanında kapasite ve kalite açısından Türkiye’nin en büyük şirketi olmayı hedefleyen ve bunu gerçekleştirmek için yatırımlarını sürdüren bir firmadır. Alanında uzman olarak yetişmiş mühendisleri, teknisyen ve teknikerleriyle birlikte 14000 m2 arazi üzerine kurulu fabrikamızda 8000 m2 kapalı alanda son teknoloji makineleri kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Üretimin her aşamasında kalite kontrolün hâkim olduğu işletmemizde üretim kapasitemiz yıllık anahtar teslimi 15 üretim hattıdır.
Bismak Vural Makinanın sahip olduğu son teknoloji makinalar ile üretmiş olduğu üretim hatları yüksek kapasiteli ve en son teknolojiye sahiptir. Üretimin verdiği güçle projelere özel tasarım yapma yeteneğini elinde bulundurup anahtar teslimi projeler için üretimin getirdiği kalite, fiyat ve verimlilik avantajlarını maksimum şekilde projelere yansıtmaktadır.
Bismak Vural Makina, en son teknolojileri takip edip uygulamalı en güvenilir platformları oluşturarak atıştırmalık ürün üretim sektörüne hizmet sunmaktadır.