BİSMAK VURAL MAKİNA

  • Karaman organize sanayi bölgesinde 2000 yılında kurulan Bismak Vural Makina Gıda Hayv. ve Tic. San. Ltd. Şti. uzman ve dinamik ekibiyle, sürekli gelişmekte olan teknolojiye uyumlu, sürekli kendini geliştirme çabası içinde olan, kullanılabilecek son teknolojiyi kullanan, bilgi ve birikimleriyle sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
    Karaman Organize sanayi bölgesinde 4000 m2 kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 alanda faaliyet göstermektedir.
    Ana üretim sektörü gofret üretim tesisleri olmak üzere bisküvi, çikolata, marshmallow, kek, nuga üretim tesisleri konusunda makinalar ve yardımcı ekipmanlarını hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir. Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda kurulumu yapılan ya da yapılacak olan tesislerde adını daha fazla duyurmak için sürekli yenilikler içerisindedir.
    Yeni teknolojiler ve ar-ge faaliyetleri ile verimli, minimum iş gücüne ihtiyaç duyan, yüksek performanslı üretim tesisleri yapılmaktadır.
    Şirketimiz sadece satış yapmaya yönelik olmamakla birlikte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Dinamik ve kalifiye elemanlardan oluşan satış sonrası destek birimimizin faaliyetleri ile şirketimiz sektörde ön plana çıkarak tercih edilebilirliğini artırmaktadır.

Satış ve Proje Yönetimi

Satış yöneticilerinin ve tüm kıtalardaki temsilciliklerin ve ayrıca farklı pazarlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olan temsilcilerin yakın işbirliği ile müşterilerine özel ve yenilikçi ürünler geliştirmede ve bunları uygulamada desteklemek için yerinde tavsiyeler sunmamızı sağlar.  BİSMAK

Bismak Sales & Project Management

 BİSMAK 

Totop