• BİZE YAZIN
  • info@bismakmakina.com.tr
  • TEL:
  • +90 338 224 11 74

Hakkımızda

Hakkımızda
business
Hakkımızda

Bismak Vural Makina

Karaman organize sanayi bölgesinde 2000 yılında kurulan Bismak Vural Makina Gıda Hayv. ve Tic. San. Ltd. Şti. uzman ve dinamik ekibiyle, sürekli gelişmekte olan teknolojiye uyumlu, sürekli kendini geliştirme çabası içinde olan, kullanılabilecek son teknolojiyi kullanan, bilgi ve birikimleriyle sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Karaman Organize sanayi bölgesinde 4000 m2 kapalı alan olmak üzere 14.000 m2 alanda faaliyet göstermektedir. Ana üretim sektörü gofret üretim tesisleri olmak üzere çikolata, krokan, nuga üretim tesisleri konusunda makinalar ve yardımcı ekipmanlarını hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir.
Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda kurulumu yapılan ya da yapılacak olan tesislerde adını daha fazla duyurmak için sürekli yenilikler içerisindedir.
Yeni teknolojiler ve ar-ge faaliyetleri ile verimli, minimum iş gücüne ihtiyaç duyan, yüksek performanslı üretim tesisleri yapılmaktadır. Şirketimiz sadece satış yapmaya yönelik olmamakla birlikte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Dinamik ve kalifiye elemanlardan oluşan satış sonrası destek birimimizin faaliyetleri ile şirketimiz sektörde ön plana çıkarak tercih edilebilirliğini artırmaktadır.
Yüksek Teknoloji
0%
Zamanında Teslimat
0%
Sertifikalı Mühendisler
0%
Yardım?
+90 338 224 11 74

Tüm Süreci Basitleştirin

Bismak Vural Makina tarafından üretilen her makine, konusunda uzman profesyonel ekip tarafından ve son teknoloji kullanılarak tasarlanmaktadır. Biz her zaman bu kalitenin arkasındayız; çünkü imalattan satışa ve satış sonrasına kadar her adımda istikrarlı bir şekilde çalışıyoruz, kusursuz makine ve hizmet sunmak için çok çalışmaya devam ediyoruz.
0

Biten Projeler

0

Başarılı Projeler

Biz Ne Yaparız ?

01
Gofret Üretim Hattı
01
Gofret Üretim Hattı
Anahtar teslimi gofret üretim hattı üretmekteyiz. Ürettiğimiz her ürün firmamız garatisi kapsamındadır.
02
Çikolata Üretim Hattı
02
Çikolata Üretim Hattı
Anahtar teslimi çikolatalı gofret üretim hattı üretmekteyiz. Ürettiğimiz her ürün firmamız garatisi kapsamındadır.
03
Nuga Karamel Üretim Hattı
03
Nuga Karamel Üretim Hattı
Anahtar teslimi nuga karamel ve krokan üretim hattı üretmekteyiz. Ürettiğimiz her ürün firmamız garatisi kapsamındadır.
04
Krokan Üretim Hattı
04
Krokan Üretim Hattı
Anahtar teslimi krokan üretim hattı üretmekteyiz. Ürettiğimiz her ürün firmamız garatisi kapsamındadır.