• BİZE YAZIN
  • info@bismakmakina.com.tr
  • TEL:
  • +90 338 224 11 74

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Vural ELDOĞAN

Firmamızda 2000 yılından bu yana gofret, çikolatalı gofret, nuga karamel ve krokan üretim hatlarının imalatı yapılmaktadır.
Yalın üretim anlayışı temelinde uluslararası kalite standartlarına uygun ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile adını duyuran Bismak Vural Makinanın en büyük başarısı tüm üretim tesislerinde titizlikle yönetilen “üretim planlamasını” ve “müşteri memnuniyetini” değer zincirinin tamamında odağına almasıdır. Tüm tesislerimizde modern yönetim sistemlerinin yanı sıra son teknoloji donanım ve yazılımlar kullanıyoruz.
Üretim proseslerimizde maksimum iş verimliliği elde etmeyi öncelik olarak prensip olarak kendimize ilke ediyoruz. Dünya kalite standartlarındaki üretimimiz, ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip pek çok sertifika ile belgelendirilmiştir.
Yeni ve son teknoloji üretim hatlarımız sayesinde gofret, çikolatalı gofret, nuga karamel ve krokan ürünlerimizin üretimini müşteri memnuniyeti göz öne alınarak ihtiyaçlarına en hızlı cevap verecek şekilde yüksek kalitede üretebiliyoruz.
Atıştırmalık ürünler üretim sektöründe kazanmış olduğumuz tecrübeyle, teknik kadromuz mevcut hatlarınızda maliyetleri minimize etme, verimlilik optimizasyonu ve kapasite maksimizasyonu gibi temel alınan ögelerle projeler geliştirmektedir.