• BİZE YAZIN
  • info@bismakmakina.com.tr
  • TEL:
  • +90 338 224 11 74

Ar-Ge Merkezi

Ar-Ge Merkezi

Ar-Ge Merkezi

Bismak Vural Makina, sektöründe yeni ürün ve sistem çözümleri ile ilgili her geçen gün AR-GE çalışmalarını arttırmaktadır. Bünyesinde özellikle atıştırmalık ürün üretim hatları sistemleri üzerine AR-GE çalışmalarını devam ettirmektedir.
Kendi teknolojisini geliştiren ve sektöründe uluslararası rekabette öne çıkabilecek firmamız, AR-GE' yi stratejisinin bir parçası olarak ele almaktadır.
Şirketin "Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın" vizyonu, AR-GE çalışmasının özünü oluşturmaktadır.
Bu çerçevede hedef pazarlara uygun ürünler, rekabetçi teknolojiler, optimize edilmiş tasarım, tasarruf sağlayıcı sistemler ve çevreci yaklaşımlarla desteklenmektedir.
AR-GE gündemi, "şirket vizyonu" doğrultusunda; çevreye saygılı, tüketicinin konfor ve ekonomisini destekleyen, günümüz ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan, standartlara uyumlu, rekabette fark yaratan, kolay satın alınabilir ürünler ve sistemler tasarlayıp üretmek olarak özetlenebilir.
Şirketimizin, araştırma, teknoloji, ürün ve sistem geliştirme faaliyetlerinde yatırımları devam etmektedir.
Yenilikçi teknolojiler ile donatılmış AR-GE bilincine sahip olan Bismak Vural Makina, gofret, çikolatalı gofret, nuga, karamel ve krokan üretim hatları sektöründe ileri teknoloji kullanıp birçok ilki başararak; tüketicilerine çevreci, yeni ve gelişmiş özelliklere sahip ürünler ile sistemler sunmaya devam edecektir.

Üzerinde Çalıştığımız Sistemler:


Üretim Kapasitesi
Tüketim Verileri
Kullanım Kolaylığı
Dayanıklılık
Düşük Bakım
Güvenlik
Gıdaya Uygunluk